Free cookie consent management tool by TermsFeed
Kezdőlap » Webshop » Pattanásos, zsíros bőr » Dermedic Normacne Antibakteriális tisztító gél 200 ml

Dermedic Normacne Antibakteriális tisztító gél 200 ml

4.969 Ft

(6 vásárlói értékelés)

Antibakteriális hatással bíró arctisztító gél zsíros, pattanásos és aknéra hajlamos bőrre. Alkoholmentes formula. Kiszerelés: 200 ml

A termék gazdaságos, 500 ml-es kiszerelésben ITT.

Kívánságlistára
Kívánságlistára

SLS, SLES és alkoholmentes antibakteriális hatással bíró arctisztító gél zsíros és kombinált bőrre.

  • Az enyhe felületaktív anyagok megtisztítják a bőrt a szennyeződésektől és a felesleges faggyútól anélkül, hogy irritációt okozna vagy a bőr természetes védőrétegében kárt okozna.
  • A bőr tiszta és friss lesz.
  • Szabályozza a faggyúmirigyek működését és megakadályozza új pattanások kialakulását.
  • Az antibakteriális hatással bíró zöldtea és a cink hatékonyan kezeli a pattanásokat azáltal, hogy védelmet nyújt a baktériumok elszaporodása ellen. Csökkenti a faggyú termelődését és megnyugtatja az akné által okozott bőrirritációt.
  • Rendszeres használatával a termék elősegíti a bőr egészséges megjelenését.
  • Nem tartalmaz alkoholt.
  • HIPOALLERGÉN DERMOKOZMETIKUM.

HASZNÁLATA JAVASOLT: a kombinált, zsíros, pattanásos, aknés bőr mindennapi tisztítására. A hát tisztítására is javasolt. HASZNÁLATA: használja reggel és este az arcbőr tisztítására. Kis mennyiséget vigyen fel a nedves arcbőrre. Gyengéden masszírozza meg az arcát a tisztító géllel, majd öblítse le alaposan vízzel.

INCI: Aqua, Ammonium Lauryl Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Caprylyl/Capryl Glucoside, Glycerin, Inulin, Camellia Sinensis Leaf Extract, Zinc PCA, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol, PEG-120 Methyl Glucose Trioleate, Tocopherol, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Citric Acid, Benzoic Acid, Disodium EDTA, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Parfum

Az összetevők listája (INCI) változhat. Javasoljuk, hogy minden esetben ellenőrizze az összetevőket a megvásárolt terméken.

Gyártó neve és címe: BIOGENED SA, 99 Pojezierska, 91-342 Lodz, Poland
Gyártó elektronikus email címe: [email protected]
Felelős személy neve: BIOGENED SA
Hivatalos magyarországi forgalmazó neve és címe: Full Cosmetix Kft., 1117 Budapest, Budafoki út 187-189.
Hivatalos magyarországi forgalmazó elektronikus email címe: [email protected]

Dermedic Normacne Antibakteriális tisztító gél 200 ml termékről 6 értékelés

  1. O. Zsuzsa

    Több tekintetben is kifejezetten jót tett a bőrömnek; érezhetően leredukálta az arcom zsírosodását, és a menstruációm előtti aknékat is igen hamar leszárította anélkül, hogy közben feszült volna a bőröm, ami nagy szó, erre eddig semmi más nem volt képes. Eltelt másfél hónap az első használat óta, és azóta sem jött ki egy akném sem teljesen, kivéve egy a fülemnél, szóval most már a fülemet is mosom vele, megéri. 😀 Abszolút állandó termékként marad nálam, napi két használat után még jócskán több, mint a fele megvan, teljesen takarékos kiszerelés, szeretem. 🙂 Ami számomra a legmeglepőbb hatása, hogy a bőröm is feszesedett, tömörebb lett tőle, ez már az abszolút bónusz kategória, hiszen enélkül is igen jól vizsgázott. 😉

  2. Bertus

    Tesztelés alkalmával volt lehetőségem kipróbálni. Nagyon meg vagyok vele elégedve. Szépen tisztít, nem feszül, húzódik a bőröm utána. Az illata is tetszik, kellemes. Az adagolója pont megfelelő mennyiséget ad, gazdaságos. Naponta 2x használom.
    Láthatóan javította a bőröm zsírosságát.

  3. A.Kitti

    2 hónapja használom a terméket. Kombinált bőröm van, T vonalban zsíros, mitesszeres, pattanások nagyon ritkán jönnek ki. Nem szárította a bőrömet, a zsírosságát is csökkentette és mióta használom, kevesebb lett a mitesszerem. Nekem a szememet sem csípte! Fél pumpányi mennyiség bőven elég egy tísztításhoz. Ajánlom mindenkinek!

  4. A.Kitti

    2 hónapja használom a terméket este, a duplatisztítás második lépéseként. Kombinált bőröm van, T vonalban zsíros, mitesszeres, pattanások nagyon ritkán jönnek ki. Nem szárította a bőrömet, a zsírosságát is csökkentette és mióta használom, kevesebb lett a mitesszerem. Nekem a szememet sem csípte! Fél pumpányi mennyiség bőven elég egy tisztításhoz. Ajánlom mindenkinek!

  5. Fruzsina

    Imádom!!🥰
    Használat után nagyon puha az arcom és csökkentette a pattanásaimat is. 😍
    (kombinált bőrtípus)

  6. NLili

    Nagyon alapos lemosó, az állaga tökéletes. Jól tisztít, és nem húzódik a bőröm utána. A pattanásaim száma csökkent saját belátásom szerint a használat közben, de nem múlt el mind (ez nem a lemosó hibája). Nincs rossz illata. Ajánlom zsíros bőrre.

Mondd el a véleményed

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük